Verabet İlk Üyelik Bonusu

Verabet ilk üyelik bonusu sayesinde siteye kayıt olur olmaz kazanım elde etme fırsatını yakalayabilirsiniz. İlk yatırımınızı yaparken bu yatırım üzerinden bonus elde etmek sizin için oldukça verimli bir hal alacak. Siz de anında kayıt işlemlerini tamamlayın ve bu donanımlı sistemden kazanım elde etmek için ilk adımınızı atın!

Sistemin Curacao Oyun Komisyonu tarafından lisanslandırılmış olması bonus kullanım aşamasının güvenliği ile alakalı da ipuçları veriyor. Tam donanımlı bu sistem sizin kullanımınızın hem güvenilir hem de kapsamlı olması için gerekli tüm ipuçlarını sunuyor.

Verabet İlk Üyelik Bonusu Nasıl Kullanılır?

Verabet ilk üyelik bonusu aracılığı ile kazanım elde etmek adına kısa bir süre içerisinde şu detaylara bir göz atmalısınız;

  • Bonus kullanımında kişilerin yatırması gereken en düşük tutar 100 liradır. Bu tutarın altında kalan yatırımlar aracılığıyla bonus elde etmek mümkün olmayacaktır.
  • Sadece Türkiye IP numarası üzerinden kayıt olan kişiler bu ilk üyelik bonusundan istifade edebilir.
  • Kullanıcıların bu promosyon aracılığı ile elde edeceği en yüksek tutar 250 TL olarak belirlenmiştir.
  • Promosyonun farklı bonuslar ile bir arada kullanılmasına kesinlikle izin verilmez. Öncelikle elde ettiğiniz ilk üyelik bonusunun kullanım kurallarını yerine getirmelisiniz.

Bu detaylarda ya da sitenin genel kuralları ile alakalı noktalardan bir ihlal meydana geldiği zaman bonus kulanım aşamasının yarıda kalacağını belirtmeliyiz. Bonus kullanım sürecinde kişilerin kural ihlalinde bulunmaması için özel bir çaba sarf edilmektedir. Bu noktada IP denetlemeleri en temel unsurdur. Kural ihlali yapan kişilerin tespit edilmesi bu nedenle daha kolay bir hal almaktadır.

Bonus Çevrim Kuralları Nelerdir?

Verabet ilk üyelik bonusu kullanımında nakit çekim işlemi gerçekleştirebilmek için kişilerin ana paralarını 1 kere elde ettikleri bonusu ise toplamda 11 kere çevrim işlemine tabi tutması gerekiyor. Bu şekilde bonus tutarının anında çekime tabi tutulabilir bir hale getirebilirsiniz. Çevrim işlemlerinin en geç 30 gün içerisinde tamamlanması gerekir. Aksi takdirde bonus kullanım aşaması geçersiz kılınacaktır. Çevrim işlemleri sırasında çift olasılıklı seçeneklerin geçerliliği yoktur. Hepinize Verabet ile bol kazançlar dileriz.